WYPEŁNIACZE

Nowoczesne i bezpieczne metody wypełniania tkanek skórnych. Zabiegi dają szybkie efekty i nie wymagają rekonwalescencji.

BIOFILLER PLAZMA

Technologia wypełniania PRP/PPP polega na przekształceniu całego osocza (plazmy), pobieranego z probówki po odwirowaniu pobranej krwi pacjenta. Po przekształceniu osocza w żel (autologiczny kolagen) podaje się go jak wypełniacz.

W zależności od ustawień czasu i temperatury możemy uzyskać standardowy naturalny wypełniacz, który może być podawany igłą 30gx12-13mm albo gęstszy naturalny wypełniacz-odpowiednik volume-a, podawany 27Gx12mm.

Najgęstszy preparat - naturalny wypełniacz podawany jest igłą 25G. Powstały preparat nie jest toksyczny, bez skutków ubocznych.Wstrzykiwanie osocza bogato-płytkowego zmieszanego z ubogo-płytkowym do skóry właściwej, wpływa na promowanie odnowy skóry, pomaga w eliminacji zmarszczek, poprawia wygląd twarzy, zmniejsza pory, sprawia, że skóra jest delikatna, itd.

Wskazania:

  • Wypełnia wszystkie rodzaje zmarszczek i bruzd
  • Wypełnia blizny
  • Modyfikuje zarys podbródka
  • Wypełnia nos
  • Poprawia profil twarzy

OSOCZE BOGATOPŁYTKOWE

Osocze bogatopłytkowe w medycynie estetycznej znany jest jako wampirzy lifting. Materiał pobrany od pacjenta jest biozgodny z jego organizmem, co niweluje ryzyko wystąpienia alergii oraz innego rodzaju nietolerancji.

Dzięki swojemu składowi osocze bogatopłytkowe stymuluje procesy regeneracyjne skóry, pobudzając fibroblasty do tworzenia nowego kolagenu, oraz tworzenie się nowych naczyń krwionośnych.

Zabieg ten składa się z trzech etapów:

  1. pobranie krwi z żyły pacjenta
  2. pozyskanie w separatorze koncentratu bogatopłytkowego oraz oddzielenie osocza za pomocą wirówki
  3. wstrzyknięcie wcześniej pobranego materiału do krwi pacjenta w odpowiednich miejscach

Zabieg nie wymaga rekonwalescencji. Pierwsze efekty widoczne są po kilkunastu dniach, gdyż tworzenie się nowych włókien kolagenowych jest długotrwałe.

Powiększanie ust efekty zabiegu
Powiększanie ust przy użyciu 1ml kwasu hialuroninowego i 10 nici PDO Mono

Umów konsultację

Wspólnie wybierzemy dla Ciebie optymalne zabiegi
UMÓW WIZYTĘ
calendar-full