OPINIE

Poznaj opinie moich klientów.
DOSKONAŁA
23 opinii na
Ronald Gad
Ronald Gad
2022-09-04
Pan doktor odmładza minimum 10 lat , polecam każdemu kogo spotkam .
Aleksandra Gawlik
Aleksandra Gawlik
2022-07-05
Serdecznie polecam Pana Doktora! Posiada ogromną wiedzę i doświadczenie, odpowiada na wszystkie pytania i dokładnie tłumaczy . W gabinecie panuje swobodna atmosfera, a wykonany zabieg przyniósł genialny efekt 🙂
Julia Staszak
Julia Staszak
2022-06-08
Polecam !
Anna Łańduch
Anna Łańduch
2022-05-29
Polecam! Doktor fachowo dobiera oraz precyzyjnie i skrupulatnie wykonuje zabiegi. Atmosfera w gabinecie jest bardzo przyjemna i niekrępująca.
Mikołaj
Mikołaj
2022-05-24
Pan doktor to prawdziwy profesjonalista. Zabieg wykonany bezobleśnie w przyjaznej atmosferze a efekty widoczne odrazu po zabiegu. Ceny bardzo przystępne jak za taki profesjonalizm. Serdecznie Polecam I napewno wrócę na kolejne zabiegi.
Zuzanna Jabłońska
Zuzanna Jabłońska
2022-05-12
Ocena 5 gwiazdek jest nieadekwatna, powinno być ich więcej! Pan Doktor to specjalista z ogromną wiedzą, którą dzieli się w trakcie konsultacji jak i samego zabiegu. Dopasowany do moich potrzeb zabieg HIFU na wewnętrzną część ud dał widoczny efekt już po zejściu z łóżka zabiegowego. Jestem 5 dni po zabiegu i moje nogi wyglądają coraz lepiej. Pani Doktorze bardzo dziękuję za konsultacje i zabieg który będzie moim małym uzależnieniem.
Yuliia Dehai
Yuliia Dehai
2022-05-07
Dziękuje za piękne usta Panie doktorze. Widzimy się wkrótce na innych zabiegach.😍
Patryk
Patryk
2022-04-23
Zepsuli zabiegi powiększania ust. Kwas rozprowadzony kompletnie nierówno. Dodatkowo oczywiście nie poczuwają się do winy. Nie polecam.
Dodaj opinię

Podziel się swoją opinią


Umów konsultację

Wspólnie wybierzemy dla Ciebie optymalne zabiegi
UMÓW WIZYTĘ
calendar-full