OPINIE

Poznaj opinie moich klientów.
DOSKONAŁA
14 opinii na
Kamila Zadlo
Kamila Zadlo
2021-12-15
Aneta Michorczyk
Aneta Michorczyk
2021-12-08
Krzysztof Wolnicki
Krzysztof Wolnicki
2021-12-03
Marta Kwarciak
Marta Kwarciak
2021-11-09
Maja Budzińska
Maja Budzińska
2021-11-03
Doktor z pasją i powołaniem. Zabiegi wykonywane są w sprzyjającej atmosferze która sprawia ze pacjent czuje się jak w domu, a nie na zabiegu. Posiada ogromną wiedzę i świetnie potrafi dobrać zabieg indywidualnie do potrzeb, ponadto zna wszystkie obowiązujące trendy medycyny estetycznej. Trafić do Doktora, to trafić w najlepsze ręce!
Czytaj więcej
Patrycja Strózik
Patrycja Strózik
2021-09-26
Bardzo serdecznie polecam Pana doktora , zależało mi na lekkiej zmianie wizerunku moich ust , Pan doktor zaproponował mi modelowanie nićmi PDO , co było genialnym rozwiązaniem, ponieważ moje usta są powiększone, wymodelowane, została rownież usunięta lekka asymetria , a mimo to moje usta wyglądają bardzo naturalnie, a właśnie na takim efekcie mi zależało. Dodatkowym plusem była atmosfera w gabinecie, która pozwoliła mi się odprężyć i nie stresować zabiegiem.
Czytaj więcej
Dorota Sulima-Mordka
Dorota Sulima-Mordka
2021-06-08
Pan Doktor wykazał się troską o pacjenta. Proponuje nowe metody i rozwiązania. W moim przypadku były zastosowane, w pierwszej kolejności nici PDO na uwypuklenie konturu ust. Metoda nie dostarczyła oczekiwanego rezultatu więc Pan Doktor zaproponował wypełnienie kwasem hialuronowym bez dodatkowych opłat, ponieważ same nici nie dały zamierzonego efektu. Uważam że nie mogłam lepiej trafić. Jestem 2 miesiąc po zabiegu. Jest idealnie.
Czytaj więcej
Adela Grzyb
Adela Grzyb
2021-03-23
Pan doktor jest świetnym specjalistą. Nie tylko profesjonalistą w swojej pracy, ale również w kontakcie z pacjentem. Bardzo polecam i sama będę do doktora wracać.
Czytaj więcej
Anna Idzikowska
Anna Idzikowska
2021-03-18
Dr Łucarz jest bardzo kompetentnym specjalista i ma doskonale podejście do pacjenta. Jestem zadowolona zarówno z efektów zabiegu jak i całego procesu przygotowania czy konsultacji. Bardzo polecam i na pewno skorzystam z usług w przyszłości.
Czytaj więcej
Ewa Czapla
Ewa Czapla
2021-03-18
Polecam! Pierwszy raz w życiu widzę efekt zabiegów. Będę wracać.
Czytaj więcej

Podziel się swoją opinią


Umów konsultację

Wspólnie wybierzemy dla Ciebie optymalne zabiegi
UMÓW WIZYTĘ
calendar-full